Volná pracovní místa...
Stavbyvedoucí
Zobrazit volnou pozici
Volná pracovní místa...
Účetní
Zobrazit volnou pozici
Volná pracovní místa...
Zámečník/nástrojař
Zobrazit volnou pozici

O společnosti

Společnost Prostav, s.r.o. úspěšně působí na českém trhu od roku 1997. Z původního zaměření na malou přidruženou výrobu a výstavbu jsme se postupně dopracovali ke komplexní nabídce služeb dodávky staveb na klíč, rekonstrukce staveb pro významné firmy a fyzické osoby.

Komplexnost služeb znamená pro naše zákazníky mnoho výhod, nemusí se obracet na další dodavatele, vše jim zpracujeme my, jakožto jediný dodavatel, najednou. Vy tak budete mít svůj projekt dokonale pod kontrolou. Ke všem našich zákazníkům přistupujeme individuálně a navazujeme velmi úzkou spolupráci, abyste po celou dobu věděli, že jste si vybrali toho nejlepšího možného partnera. Za našimi kvalitami si stojíme, hovoří za ně nejen dlouhá historie firmy, ale také naše reference.

imageimageimage

Alfou a omegou naší práce je stavební činnost, autodoprava a zámečnické práce. Více informací k jednotlivým činnostem najdete v kategorii „Co děláme“.

Veškeré práce provádíme převážně vlastními zaměstnanci a technikou. Máme tedy pod pečlivým dohledem vše, na čem pracujeme a rádi se postaráme, abyste mohli rovněž sledovat úspěchy naší práce na vašich projektech. Ačkoliv jsme rozsáhlá firma s mnoha zaměstnanci, flotilou vozů a stavebních strojů, nikdy nezapomínáme na naše základní atributy, kterými jsou lidský přístup, spokojený zákazník a kvalitně odvedená práce. Nezáleží na tom, jestli jste malá firma, fyzická osoba nebo velká společnost, od začátku až do konce naší spolupráce pro nás budete na prvním místě.

Nabízíme

  • stavby na klíč, rekonstrukce, opravy a údržbu staveb, nástavby, stavební úpravy, zateplení fasád, sádrokartonářské a výkopové práce, obkladačské práce, zámkové dlažby a další
  • elektroinstalační
  • topenářské
  • vodoinstalační
  • zámečnické práce
  • inženýrské sítě
  • dovezeme písek, štěrk, recykláty, betonové směsy a zeminu
  • zajistíme dopravu obilnin, peletek a dalších zemědělských produktů.
  • poskytujeme dopravu stavebních materiálů se složením hydraulickou rukou
  • přistavíme kontejner pro odvoz sutě, výkopové zeminy, domovních a komunálních odpadů tyto služby provádíme pro firmy, obce a soukromé investory

Co je u nás nového?

Naše práce je za námi vidět, kromě toho se u nás neustále něco děje a my bychom se o to s vámi rádi podělili.

Naši vážení zákazníci

Jsme hrdí a děkujeme, že jste si pro vaše projekty vybrali právě nás!

Veolia Energie Kolín a.s.
 Philip Morris a.s.
TPCA Czech s.r.o.
Lázně Poděbrady a.s.
Agrofert a.s.
Výzkumný Ústav Železniční, a. s.